Sign Up

Sign In

Forget Password

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.

You must login to ask question.

You must login to ask question.

پرسش و پاسخ | iranros answers

به اشتراک گذاشتن و ارتقاء دانش رباتیکی!

تیم ایران راس با بهره گیری از کارشناسان حوزه ی رباتیک به تولید محتوای آموزشی در قالب دانش‌نامه ایران رآس پرداخته و علاوه بر آن محیطی برای پاسخ‌گویی به سوالات و مشکلات کاربران در این زمینه فراهم نموده است.
هدف ما در بخش پرسش و پاسخ این است که بین افرادی که دارای دانش در زمینه ROS هستند و افرادی که به آن نیاز دارند ارتباط برقرار کنیم تا محققان با دیدگاه های مختلف بتواند با یکدیگر تعامل داشته باشند و مشکلات یکدیگر را حل کنند. به امید رشد و ارتقا دانش رباتیکی محققان و پزوهشگران کشور عزیزمان ایران .

درباره ما

رباتیک در سال‌های اخیر پیشرفت شگرفی داشته است. سخت‌افزارهای قابل‌اعتماد و ارزان رباتیک ، از ربات‌های متحرک بر زمین تا کوادروتور و ربات‌های انسان‌نما، به‌صورت گسترده در دسترس هستند.رآس یک سیستم‌عامل رایگان باقابلیت کار بر روی چند سیستم‌عامل برای ربات است و سرویس­هایی که شما از یک سیستم‌عامل انتظار دارید را فراهم می‌کند.

جامعه راس اکنون شامل ده­ها هزار کاربر در سرتاسر دنیاست، که از حوزه پروژه­های سرگرم­کننده گرفته تا سیستم­های اتوماسیون بزرگ با آن کار می­کنند و درواقع رآس به مرجعی بی رقیب برای محققین حوزه رباتیک تبدیل شده است که با سرعت زیادی در حال رشد است.

در کشور ما نیز ضرورت استفاده از این سیستم عامل برای پروژه های رباتیکی احساس شده است و پژوهشگران حوزه رباتیک را به سمت خود سوق داده است. اما از آنجایی که تاکنون  منابع فارسی مناسبی برای معرفی و آموزش این سیستم عامل قدرتمند وجود نداشته است، برآن شدیم تا سایتی فارسی برای علاقمندان و محققین کشور راه­اندازی کنیم تا در رشد و ارتقای علمی کشور سهیم باشیم.

سایت ایران رآس با بهره گیری از متخصصین حوزه رباتیک به تولید محتوای آموزشی پرداخته و آنها را در اختیار کاربران قرار می­دهد . همچنین متخصصین ما این آمادگی را دارند تا به موسسات و مراکزی که قصد ورود به دنیای رآس را دارند مشاوره های تخصصی داده و برای آنها دوره­های آموزشی خصوصی برگزار کند.

به امید ارتقا و پیشرفت علمی کشور عزیزمان ایران

تیم ایران رآس.